Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMiędzynarodowe Targi Gastronomiczne Vino & Delikatesy w Pradze (26-28 IV 2016 r.)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Dębiec | 2016-04-04 16:03:41
gastronomia, żywność, napoje, targi, praga, czechy

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pradze serdecznie zaprasza do udziału w 19. Międzynarodowych Targach Gastronomicznych Vino & Delikatesy w Pradze.

Targi Vino & Delikatesy są idealnym miejscem do nawiązania nowych relacji biznesowych, wzmocnienia wizerunku marki, utrwalenia pozycji konkurencyjnej firmy i jej relacji z klientami, a także do skutecznej prezentacji nowinek zarówno poprzez sam udział w targach, jak też dzięki pośrednictwu medialnych partnerów targów. W tegorocznej edycji nastąpi dalsze zwiększenie udziału producentów żywności (z 70% do 80%) i proporcjonalne zmniejszeniem udziału producentów wina.

Nowością tegorocznej edycji targów jest organizacja wyspecjalizowanych spotkań B2B w różnych obszarach przemysłu spożywczego (26 IV – żywność, 27 IV – napoje, 28 IV – technologie gastronomiczne). W jednej z hal centrum wystawienniczego odbywać się będą zamknięte prezentacje przeznaczone jedynie dla zaproszonych profesjonalistów z branży. Wstęp do strefy B2B będzie możliwy jedynie za okazaniem specjalnego biletu wstępu, który nie jest dostępny w sprzedaży. W przypadku zainteresowania udziałem prosimy o kontakt z dyrekcją targów: expoprague@vegoprag.cz lub salabova@vegoprag.cz.

Pierwszy dzień targów będzie w szczególny sposób poświęcony napojom i delikatesom pochodzącym z państw Grupy Wyszehradzkiej. Wydarzenie to promowane jest w mediach dzięki wsparciu Funduszu Wyszehradzkiego.

Polskie stoisko informacyjno-promocyjne na targach zostanie po raz trzeci zorganizowane przez WPHI Ambasady RP w Pradze.

 

Czas i miejsce:

26- 28 kwietnia 2016 r. (wtorek-czwartek), godz. 10.00-19.00

Centrum Wystawiennicze Praga-Holesovice (ul. Vystaviste 67)

 

Statystyki poprzedniej edycji:

Liczba wystawców: 202 z 17 państw (wystawcy z zagranicy stanowili 21% ogółu)

Powierzchnia wystawiennicza: 5 500 m2

Liczba odwiedzających: 13,4 tys. (38% stanowili profesjonaliści z obszaru gastronomii lub handlu)

Partnerzy medialni: 56

 

Szczegółowe informacje nt. targów dostępne są na stronie: http://vinodelikatesy.cz/ [strona dostępna jest również w języku angielskim].

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Oferta stomatologa

Oferta stomatologa Oferta stomatologa Oferta stomatologaOferta stomatologa sdfgt
Polska - Toruń 2021-03-02 Dodał: Mateusz Stachowiak Mięso, Ryby Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowe...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Maszyny i urządzenia, Przemysł farmaceutyczny, Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny Zobacz ofertę

Kwalifikacja Instalacyjna

Kwalifikacja Instalacyjna Kwalifikacja instalacyjna, obok kwalifikacji operacyjnej i procesowej,...
Polska - POZNAŃ 2020-08-14 Dodał: Julia Żarczyńska Farmacja i biotechnologia, Przemysł chemiczny i kosmetyczny, Przetwórstwo spożywcze, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert