Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPAIH Forum Biznesu w Warszawie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Kamila Misiorowska | 2019-09-04 09:07:22
paih forum biznesu

9 października 2019 r. Stadion Narodowy

PAIH

9 października 2019 r. ponownie zapraszamy przedsiębiorców na Stadion Narodowy aby porozmawiać o biznesie, eksporcie, inwestycjach i zainspirować się success stories polskich firm. Małe i średnie przedsiębiorstwa stale podejmują wyzwania na rynkach zagranicznych w obszarach eksportu oraz inwestycji. Wyzwania te, jako procesy złożone, wymagają wsparcia stabilnego i zaufanego partnera. Takim partnerem, który będzie wraz z nimi aktywnie działał w skali globalnej i wspierał internacjonalizację, jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu.
Wydarzenie PAIH Forum Biznesu skierowane jest do polskich przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem MŚP, aktywnych eksporterów i przedsiębiorców zainteresowanych eksportem swoich produktów i usług oraz planujących i realizujących inwestycje zagraniczne.
PAIH Forum Biznesu to unikatowe spotkanie przedsiębiorców, regionów, SSE, urzędów marszałkowskich, klientów PAIH oraz jej Partnerów.

Rejestracja ruszy już wkrótce - śledź naszą stronę:

https://paihforumbiznesu.gov.pl/