Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMiędzynarodowe Targi Rolnicze Polagra-Premiery

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Kamila Misiorowska | 2019-07-11 11:59:28
polagra premiery

17-19 stycznia 2020 r., Poznań

1200x628polagra-premiery

Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra-Premiery odbywające się w dniach to jedno z największych wydarzeń biznesowych sektora rolniczego w Europie Środkowo-Wschodniej. Swoją ofertę przedstawi ponad 150 polskich producentów maszyn i urządzeń rolniczych. Na targach zaprezentowane zostaną innowacyjne produkty wytwarzane z wysokiej jakości materiałów w bardzo nowoczesnych fabrykach.

Targi Polagra-Premiery to niepowtarzalna okazja, aby nawiązać nowe kontakty biznesowe. Na poszczególnych stoiskach obecni będą prezesi, właściciele firm oraz dyrektorzy ds. eksportu. Oferta polskich producentów prezentowana będzie w 10 halach wystawienniczych. Szeroka ekspozycja umożliwi zaprezentowanie pełnego wachlarza produktów.

Międzynarodowe Targi Rolnicze Polagra-Premiery 2020 mają biznesowy charakter wydarzenia
i przyciągają międzynarodową publiczność. W ramach programu Hosted Buyers
w Poznaniu regularnie goszczą przedstawiciele największych firm rolniczych z Bałkanów i Europy Wschodniej. Celem programu Hosted Buyers jest rozwój relacji biznesowych pomiędzy polskimi producentami i kontrahentami z zagranicy, poprzez aranżowanie indywidualnych spotkań kluczowych kupców zagranicznych z wybranymi przez nich wystawcami.

Komfortowe warunki zwiedzania i pobytu zapewnia rozbudowana baza hotelowa i szeroka oferta kulturalna Poznania. Zapraszamy serdecznie do stolicy Wielkopolski, która w połowie stycznia na trzy dni stanie się najważniejszym rolniczym ośrodkiem w Polsce.

Kontakt w sprawie programu Hosted Buyers:

Iwona Stefańska
Tel.: +48 603 410 384
Mail: iwona.stefanska@grupamtp.pl

Magdalena Sobczak
Tel.: +48 691 032 917
Mail: magdalena.sobczak@grupamtp.pl

 

logo PPremierybez daty Eng 01 rgb

PPE_PL_Polagra-Premiery ENG.pdf