Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWiosenna edycja targów mody STYL i wyrobów skórzanych KABO w Brnie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Kamila Misiorowska | 2019-01-16 08:23:14
moda, odzież, styl, kabo, brno, targi, skórzane

W dniach od 16 do 18 lutego 2019 roku w Brneńskim Centrum Wystawienniczym odbędzie się wiosenna edycja targów odzieży i mody STYL, połączonych z targami obuwia i wyrobów skórzanych KABO.

W dniach od 16 do 18 lutego 2019 roku w Brneńskim Centrum Wystawienniczym odbędzie się wiosenna edycja targów odzieży i mody STYL, połączonych z targami obuwia i wyrobów skórzanych KABO. Są to największe targi w swojej branży w regionie.


Targi stanowią wyjątkową okazją dla specjalistów z branży tekstylnej, odzieżowej, skórzanej oraz obuwniczej do zapoznania się z nowościami i obowiązującymi trendami, umożliwiając równocześnie nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych z partnerami zarówno z Republiki Czeskiej, jak i z zagranicy. Obok klasycznych pozycji proponowanych przez znanych czeskich i europejskich projektantów mody, zwiedzający mogą także zapoznać się z ofertą proponowaną przez nowe pokolenie młodych projektantów. Prezentację wystawców tradycyjnie uzupełnią wysokiej klasy pokazy mody i inne imprezy towarzyszące: seminaria, konkursy oraz wystawy tematyczne.

Targi działają w formule B2B i są skierowane wyłącznie do specjalistów działających w branży mody i/lub osób stawiających sobie za cel wizyty na targach nawiązanie kontaktów handlowych. Grupa ta obejmuje właścicieli sklepów z odzieżą, tkaninami lub obuwiem, którzy poszukują kontaktów handlowych dla rozwoju swojego biznesu lub nowych produktów na nadchodzący sezon. Wśród zwiedzających nie brakuje również przedstawicieli zawodów związanych z funkcjonowaniem handlu czy firm działających w świecie mody i obuwia. Są to menedżerowie, przedstawiciele handlowi, dilerzy, kupcy, sprzedawcy, dekoratorzy, krawcy, szewcy, dostawcy komponentów do produkcji i sprzedaży detalicznej, projektanci, dziennikarze, naukowcy (ze szczególnym uwzględnieniem projektowania, produkcji odzieżowej i obuwniczej) oraz specjaliści od reklamy i promocji.

 

Termin:16-18.02.2019
Miejsce: Centrum Wystawiennicze w Brnie

Tematyka:

STYL:

· odzież damska i męska, dzianiny, ubrania skórzane i futra;

· odzież niemowlęca i dziecięca;

· moda młodzieżowa, jeansy, odzież sportowa;

· bielizna;

· dodatki do ubioru;

· biżuteria;

· tkaniny na metry, tekstylia domowe.

KABO:

· obuwie;

· galanteria skórzana;

· skóra i inne materiały wykorzystywane do produkcji obuwia;

· wyposażenie sklepów, media branżowe, usługi.

 

Statystyki poprzedniej edycji (VIII 2018)

Liczba zwiedzających: 4,9 tys., w tym z zagranicy (z 13 państw)
Liczba wystawców (ogółem): 232 (w tym STYL: 148, KABO: 84) z 13 państw
Całkowita powierzchnia wystawiennicza: 7 051 m2 (w tym STYL: 4 122, KABO: 2 929)

 

Więcej informacji na https://www.bvv.cz/styl-kabo/profil-styl/

 

Opracowanie: ZBH w Pradze