Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuKlaster "Polska Natura"

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Kamila Misiorowska | 2018-11-05 10:37:35
klaster, polska natura, sadownictwo, owoce

Oferta indywidualnych sadowników, zrzeszonych w klastrze "Polska Natura" - JABŁKA MARKI "amela"odznaczają się wyjątkowymi cechami zdrowej polskiej żywności. Uprawiane są zgodnie z technologią "czysty owoc" - nie zawierają chemicznych pozostałości środków ochrony roślin.

Klaster "Polska Natura" powstał w marcu 2016 roku i jest organizacją społeczno-gospodarczą, działającą na obszarze południowego Mazowsza w środowisku monokultury sadowniczej.

Misją Klastra jest działanie na rzecz miejscowego społeczeństwa, a celem jest zrównoważony rozwój gospodarczy i społeczny oraz ochrona naturalnego środowiska regionu. Klaster "Polska Natura" łącząc indywidualnych sadowników i ich grupy w procesie produkcji, a następnie sprzedaży owoców pod jedną marką, występuje na rynku jako znaczący partner.

JABŁKA MARKI "amela"

odznaczają się wyjątkowymi cechami zdrowej polskiej żywności. Uprawiane są zgodnie z technologią "czysty owoc" - nie zawierają chemicznych pozostałości środków ochrony roślin. 

Działalność gospodarczą Klastra prowadzi Koordynator, którym jest obecnie Stowarzyszenie "Kraina Sadów i Ogrodów".

www.klasterpolskanatura.pl

www.amela.pl
Pliki do pobrania

KLASTER POLSKA NATURA
pdf | 279.81 KB
Pobierz
Opis jabłka amela
pdf | 161.08 KB
Pobierz