Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWspółpraca Zagranicznych Biur Handlowych PAIH z Zarządem Morskiego Portu Gdynia S.A.

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Kamila Misiorowska | 2018-10-26 09:21:30
port gdynia paih porozumienie

Podpisano porozumienie pomiędzy Zarządem Morskiego Portu Gdynia S. A i Polską Agencją Inwestycji i Handlu S. A.

Podczas I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu za Granicą- PAIH Expo 2018 – które odbyło się w dniu 25 października br. na PGE Narodowy, podpisano porozumienie pomiędzy Zarządem Morskiego Portu Gdynia S. A i Polską Agencją Inwestycji i Handlu S. A.

Krystalizująca się sieć Zagranicznych Biur Handlowych PAIH jest kluczowym elementem nowego modelu internacjonalizacji polskiego biznesu jako jednego z filarów Strategii na Rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju. Podczas PAIH EXPO 2018 ZMPG S.A. zyskał nowego partnera w zakresie promocji swoich strategicznych inwestycji za granicą.

„Dzięki realizowanym przez PAIH programom ekspansji na rynki perspektywiczne mamy sporą szansę na znalezienie odpowiedniego inwestora dla kluczowego z punktu widzenia rozwoju Portu Gdynia projektu jakim jest Port Zewnętrzny” komentuje Prezes ZMPG S.A. pan Adam Meller.

Nawiązana współpraca koncertować się będzie w zakresie promocji działań na rzecz napływu zagranicznych inwestycji do Gdyni poprzez organizację spotkań, prelekcji oraz seminariów kontaktowych z zagranicznymi inwestorami.

 

Opracowanie ZBH w Pradze na podstawie: www.port.gdynia.pl