.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuUsługi praskiego oddziału PKO BP

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Krzysztof Dębiec | 2017-07-26 09:20:37
czechy, pko, finanse, bank, usługi

W związku z uruchomieniem przez PKO Bank Polski oddziału w Pradze, zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług świadczonych przez placówkę.

Lista usług wraz z opisem dostępna jest na stronie https://www.pkobp.pl/grupa-pko-banku-polskiego/bankowosc-miedzynarodowa_/oddzial-czechy/oddzial-praga/.

PKO Bank Polski, Czech Branch chce być bankiem pierwszego wyboru dla polskich firm operujących na czeskim rynku i pomagać czeskim spółkom otwierać drzwi na polski rynek. Ważnym elementem zestawu usług rozliczeniowych jest usługa płatności, dokonywanych w czasie rzeczywistym między rachunkami w PKO Banku Polskim, niezależnie od ich lokalizacji, a także związane z nią rozmaite rozwiązania z zakresu zarządzania gotówką. Zakres usług ma być stopniowo poszerzany tak, by sprostać oczekiwaniom klientów zarówno w ich polskim, jak i międzynarodowym kontekście.

Praski oddział PKO BP mieście się w biurowcu Praha City Center (Klimentská 1216/46, Nové Město, 110 00 Praha 1).

W przypadku szczegółowych pytań polecamy kontakt z pracownikami banku pod numerem telefonu +48 22 561 49 50 lub drogą e-mailową (czech.branch@pkobp.pl).

Załączamy również opracowanie PKO BP nt. polsko-czeskich stosunków gospodarczych. PPE_PL_Notatka - polsko czeskie stosunki gospodarcze Final mkm P .pdf
Pliki do pobrania

Notatka - polsko czeskie stosunki gospodarczeFinalmkm P
pdf | 144.63 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw